×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

به گزارش خبرنگار وینا، این مسابقات با حضور پرشور علاقه مندان به این رشته ورزشی سنتی منطقه برگزار شد که در دور اول اسب های دو ساله نژاد ترکمن کلاس ۳ باهم به رقابت پرداختند و در نهایت اسب آرکا به مقام نخست رسید و اسب های سردار سخاوی و ایل سون صوفیان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور دوم اسب های دو ساله نژاد دوخون کلاس Maiden به میدان آمدند و اسب میلوا با پیشی گرفتن از دیگر رقبا توانست اول شود و پس از او نیز اسب های پانیک و کوبی لاس رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
سه ساله های نژاد دوخون هندیکاپ کلاس ۴ در سومین دور به مصاف هم رفتند که اسب طاها نور با برتری از ابتدای این کورس توانست مقام اول را به دست آورد و اسب های طاها هورس و بن جوی نیز با فاصله اندک در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
دور چهارم مختص اسب‌های سه ساله نژاد دوخون هندیکاپ کلاس ۴ بود که در انتهای این کورس تماشایی و نزدیک، اسب ریو آچا موفق شد زودتر از خط پایان بگذرد و به مقام اول برسد و اسب های مستر دن و نفس عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
دور پنجم ، محل رقابت اسب های دو ساله نژاد تروبرد کلاس Maiden بود که در انتهای کورس، اسب رای خان با یک استارت تماشایی در پیچ خاتمه توانست دیگر رقبا را پست سر بگذارد و با فاصله ای اندک رتبه اول را از آن خود کند و پس از او نیز اسب های چیتا چلنج و هج کروز دوم و سوم شدند.
اسب های دو ساله نژاد دوخون کلاس برنده در دور ششم رقابت کردند که نتیجه آن قهرمانی اسب دان ییلدز بود و مقام های دوم و سوم نیز به اسب های توقای و نهیر رسید.
در دور پایانی نیز اسب های سه ساله نژاد دوخون هندیکاپ کلاس ۲ در میدان حاضر شدند که اسب ریو کنزو اول شد و رتبه های دوم و سوم نیز از سوی اسب های طلادار و ایلوسیو کسب شد.
در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۲۵۲ میلیون و سیصد هزار ریال جایزه نقدی به مالکان اسب های برتر اهدا شد.
به گزارش وینا ، فردا ( جمعه ) با برگزاری آخرین هفته مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس موسوم به هفته قهرمانی، رقابت‌های این فصل مسابقات اسبدوانی در این شهرستان به پایان می رسد.
۹۴۳۳/۱۸۶۰

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false