×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

گزارش روز شنبه روابط عمومی فرمانداری آستارا به وینا حاکیست یونس رنجکش در نشست با مدیرکل کمیته امداد امام (ره) گیلان در فرمانداری آستارا افزود: کمیته امداد به عنوان یک نهاد انقلابی نقش مهمی در حمایت از افراد نیازمند جامعه دارد.
وی بیان کرد: سالانه مبالغ بسیاری برای حمایت از اقشار آسیب پذیر از سوی نهادهایی نظیر کمیته امداد هزینه می شود و باید با برنامه ریزی، ایجاد فرصت های شغلی و درآمدهای پایدار وابستگی جامعه هدف کاهش یابد.
وی اظهار کرد: کمیته امداد در ۴۰ سال گذشته خدمات بسیاری برای قشر محروم جامعه انجام داده اما تعداد افراد تحت پوشش این نهاد نباید افزایش یابد.
رنجکش ادامه داد: ارائه آموزش‌های مهارتی، پرداخت تسهیلات کم بهره، کمک به شکل‌گیری مشاغل و ارائه مشاوره های صحیح برای خودکفایی مددجویان لازم است.
عباس اهرابی مدیرکل کمیته امداد امام (ره) گیلان هم در این نشست گفت: دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی های دقیق، اقدامات خوبی در ساخت مسکن محرومان جامعه انجام داده است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و دو هزار و ۶۱۶ خانوار با سه هزار و ۷۶ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) آن هستند.
۷۱۰۵ / ۷۱۲۴/۲۰۰۷

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false