×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

به گزارش پنجشنبه شب وینا به نقل از شبکه خبری المسیره، محمد عبدالسلام افزود: ارتش و کمیته های مردمی از توطئه های دشمن در ساحل غربی و تمامی جبهه های نبرد کاملا آگاهند.
وی گفت که دشمن در دامن زدن به تنش های اخیر نظامی صرفا توانسته برخی مناطق بیابانی و دره ها را اشغال کند.
سخنگوی جنبش انصارالله با بیان اینکه اوضاع نظامی در جبهه های مختلف به هیچ وجه نگران کننده نیست، یادآورشد که یمن در حال حاضر با قدرتمندترین کشورهای جهان روبه روست.
وی گفت که دشمن متجاوز مسئول نتایج ناشی از جنگ افروزی های اخیر در قبال جهان، ملت و مردم شهر الحدید است.
سخنگوی انصارالله تاکید کرد که مردم الحدیده در بهترین شرایط قرار دارند و این موضوع را که به سرنوشتی همچون عدن و دیگر مناطق اشغالی دچارشوند، رد می کنند.
عبدالسلام هشدار داد که دشمن در حال نابودی الحدیده بوده و پل ها و ساختمان ها را هدف قرار می دهد و از حمله به بندر الحدیده سخن می گوید.
ائتلاف خودخوانده عربی به سرکردگی عربستان و امارات از ۲۳خرداد به رغم هشدارهای بین المللی درباره وخامت اوضاع انسانی، حملات گسترده ای را برای اشغال بندر الحدیده در غرب یمن آغاز کردند که تاکنون با مقاومت نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور روبه رو شده است.
عربستان و امارات از ششم فروردین سال ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی آغاز کردند تا به بهانه بازگرداندن رئیس جمهوری مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشانند.
تجاوز عربستان و امارات به یمن تاکنون منجر به کشته شدن بیش از ۱۶ هزار یمنی بی گناه و ویرانی زیر ساخت های این کشور شده است.
شبد**۱۴۸۰**۱۰۱۰

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false