×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

ابوالفضل شهباز روز سه شنبه در گفت و گو با وینا،‌ افزود: با آغاز موج گرما به خصوص در ۲ هفته اخیر مصرف آب در شهر ساوه افزایش یافته به طوری که نسبت به ۲۰ روز قبل،‌ حدود ۱۰ درصد در میزان آب مصرفی افزایش گزارش شده است.
وی ادامه داد: در ۲ هفته اخیر میزان مصرف آب در ساوه نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۱۵ درصد افزایش داشته و در برخی مناطق شهر نیز به دلیل مصرف بی رویه با افت فشار مواجه شده ایم که این مشکل در آپارتمان ها بیشتر محسوس است.
مدیرعامل آبفای ساوه همچنین قطعی های برق را در افزایش مصرف آب بی تاثیر ندانست و گفت: بخش زیادی از آب مصرفی ساوه در هوای گرم این روزها مربوط به استفاده از کولرهای آبی است.
شهباز افزود: امید است امسال طرح انتقال آب سد کوچری به شهر ساوه به نتیجه برسد زیرا اگر این طرح اجرا نشود، سال آینده مشکلاتی در تامین آب مصرفی شهروندان ساوجی وجود دارد.
وی ادامه داد: از همه ظرفیت ها برای تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان ساوجی استفاده می شود و میزان ذخایر آبی سد الغدیر به عنوان منبع اصلی تامین آب شهرستان نیز حدود ۵۰ میلیون متر مکعب است.
آب مورد نیاز شهر ساوه با ۵۳ هزار مشترک علاوه بر سد الغدیر توسط ۲۹ حلقه چاه با ظرفیت آبدهی ۴۸۰ لیتر بر ثانیه تامین می شود.
۶۵۳۹/۳۰۷۵

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false